100R16-102B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R16-102B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R16-102B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 16POS 1.00MM 4"
Podatkovni listi: 1.100R16-102B.pdf2.100R16-102B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R16-102B
Številka dela 100R16-102B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 16POS 1.00MM 4" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS