100R18-203B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R18-203B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R18-203B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 18POS 1.00MM 7.99"
Podatkovni listi: 1.100R18-203B.pdf2.100R18-203B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R18-203B
Številka dela 100R18-203B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 18POS 1.00MM 7.99" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS