100R2-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R2-305B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 2POS 1.00MM 12"
Podatkovni listi: 1.100R2-305B.pdf2.100R2-305B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R2-305B
Številka dela 100R2-305B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 2POS 1.00MM 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41552 pcs Podatkovni list 1.100R2-305B.pdf2.100R2-305B.pdf
Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Druga imena 100R02-305B
100R02-305B-ND
Število vodnikov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm)
Dolžina 12.0" (304.8mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 2 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm) Vrsta kabla FFC, FPC