100R22-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R22-51B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R22-51B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 22POS 1.00MM 2"
Podatkovni listi: 1.100R22-51B.pdf2.100R22-51B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R22-51B
Številka dela 100R22-51B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 22POS 1.00MM 2" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS