100R29-254B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R29-254B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 29POS 1.00MM 10"
Podatkovni listi: 1.100R29-254B.pdf2.100R29-254B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R29-254B
Številka dela 100R29-254B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 29POS 1.00MM 10" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26840 pcs Podatkovni list 1.100R29-254B.pdf2.100R29-254B.pdf
Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Število vodnikov 29
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 29 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm)