100R30-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R30-127B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R30-127B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 30POS 1.00MM 5"
Podatkovni listi: 1.100R30-127B.pdf2.100R30-127B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R30-127B
Številka dela 100R30-127B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 30POS 1.00MM 5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS