PLS-65N25AL03-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
PLS-65N25AL03-04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLS-65N25AL03-04
Proizvajalec / znamka: Peerless by Tymphany
Opis izdelka PLS FULL-RANGE 2.5INCH ALUMINUM
Podatkovni listi: PLS-65N25AL03-04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
64 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLS-65N25AL03-04
Številka dela PLS-65N25AL03-04 Proizvajalec Peerless by Tymphany
Opis PLS FULL-RANGE 2.5INCH ALUMINUM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8787 pcs Podatkovni list PLS-65N25AL03-04.pdf
Tip Full Range Prekinitev Solder Eyelet(s)
Tehnologija Magnetic Velikost / dimenzija 2.717" L x 2.717" W (69.00mm x 69.00mm)
Oblika Round, Square Frame Serija PLS
Ocene - Napajanje - ocenjeno 25W
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena T04-1B0041004 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Aluminum (AI)
Ingress Protection - Impedanca 3.68 Ohms
Frekvenčni razpon 100Hz ~ 20kHz Frekvenca - Samozadostna 119.38Hz
Učinkovitost - dBA 83.69 Učinkovitost - tip Half Space Sensitivity
Učinkovitost - testiranje 1W/1M natančen opis 3.68 Ohms Full Range Speaker 25W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame