PE29100A-X
Peregrine SemiconductorPeregrine Semiconductor
PE29100A-X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE29100A-X
Proizvajalec / znamka: Peregrine Semiconductor
Opis izdelka HIGH-SPEED FET DRIVER 33 MHZ
Podatkovni listi: PE29100A-X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE29100A-X
Številka dela PE29100A-X Proizvajalec Peregrine Semiconductor
Opis HIGH-SPEED FET DRIVER 33 MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30708 pcs Podatkovni list PE29100A-X.pdf
Napetost - oskrba 4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja Die
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 2.5ns, 2.5ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Die
Druga imena 1046-1159-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Logična napetost - VIL, VIH -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 100V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Pogonska konfiguracija Half-Bridge natančen opis Half-Bridge Gate Driver IC Die
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 2A, 4A Vrsta kanala Synchronous