4846-UU-24
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4846-UU-24
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka CBL ASSY SMA PLUG RG178B 24"
Podatkovni listi: 4846-UU-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4846-UU-24
Številka dela 4846-UU-24 Proizvajalec Pomona Electronics
Opis CBL ASSY SMA PLUG RG178B 24" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7076 pcs Podatkovni list 4846-UU-24.pdf
Style SMA to SMA Serija -
Druga imena 3388111
4846-UU-24-ND
delovna temperatura -65°C ~ 165°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 24.00" (609.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 50 Ohms Spol Male to Male
Frekvenca - maks 4GHz Lastnosti Shielded
natančen opis Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-178B 24.00" (609.60mm) Barva Clear