73063-BB-36
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73063-BB-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73063-BB-36
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka CBL ASSY MMCX PLUG RG316 36"
Podatkovni listi: 73063-BB-36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73063-BB-36
Številka dela 73063-BB-36 Proizvajalec Pomona Electronics
Opis CBL ASSY MMCX PLUG RG316 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3999 pcs Podatkovni list 73063-BB-36.pdf
Style MMCX to MMCX Serija -
Druga imena 3388175 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 36.00" (914.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Male to Male Frekvenca - maks 3GHz
Lastnosti Shielded natančen opis Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-316 36.00" (914.40mm)
Barva Clear Vrsta kabla RG-316
2. priključek MMCX Male Plug 1. priključek MMCX Male Plug
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
73063-BB-12
73063-BB-12
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 12"
Na zalogi: 5319 pcs
Prenesi: 73063-BB-12.pdf
RFQ
73061
Opis: CONN BNC PLUG R/A 50 OHM CRIMP