73071-BB-48
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73071-BB-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73071-BB-48
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 4'
Podatkovni listi: 73071-BB-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73071-BB-48
Številka dela 73071-BB-48 Proizvajalec Pomona Electronics
Opis CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 4' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4363 pcs Podatkovni list 73071-BB-48.pdf
Style SMA to SMA Serija -
Druga imena 3388573 delovna temperatura -65°C ~ 165°C
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 48.0" (1.2m) 4.0'
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Female to Male Frekvenca - maks 4GHz
Lastnosti Shielded natančen opis Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Female to Male RG-316 48.0" (1.2m) 4.0'