73077-UU-24
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73077-UU-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73077-UU-24
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka CBL ASSY MMCX PLUG RG178B 24"
Podatkovni listi: 73077-UU-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73077-UU-24
Številka dela 73077-UU-24 Proizvajalec Pomona Electronics
Opis CBL ASSY MMCX PLUG RG178B 24" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5108 pcs Podatkovni list 73077-UU-24.pdf
Style MMCX to MMCX Serija -
Druga imena 3388887 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 24.00" (609.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 50 Ohms Spol Male to Male
Frekvenca - maks 3GHz Lastnosti Shielded
natančen opis Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178B 24.00" (609.60mm) Barva Clear