EM1166-24-6#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EM1166-24-6#
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EM1166-24-6#
Številka dela EM1166-24-6# Proizvajalec Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO GATOR 24" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 13293 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 30VAC
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Multi-Stacking, Front and Vertical
Serija 1166 Ocene -
Druga imena 2786505
EM1166-24-6
EM1166-24-6#-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
natančen opis 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single, Stackable To Alligator Clip, Insulated Patch Cord 30VAC Trenutna ocena 5A
Vsebina 1 Lead, Blue Konfiguracija Banana to Alligator
Dolžina kabla 24.0" (609.60mm) 2. priključek Alligator Clip, Insulated