EM2BA-288#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EM2BA-288#
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO BANANA 288"
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EM2BA-288#
Številka dela EM2BA-288# Proizvajalec Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 288" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 2722 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 300VAC
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Serija 2BA Ocene -
Druga imena 3983229
EM2BA-288
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption natančen opis 288.0" (7315.20mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC
Trenutna ocena - Vsebina 1 Cable, Gray
Konfiguracija Banana to Banana Dolžina kabla 288.0" (7315.20mm)