EM3782-48-1#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
EM3782-48-1# Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EM3782-48-1#
Proizvajalec / znamka: Pomona Electronics
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EM3782-48-1#
Številka dela EM3782-48-1# Proizvajalec Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 11224 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 20 AWG Napetost - ocenjena 300VDC
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Multi-Stacking, Front and Vertical
Serija Minigrabber® 3782 Ocene -
Druga imena 3242692
EM3782-48-1
EM3782-48-1#-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
natančen opis 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300VDC Trenutna ocena 5A
Vsebina 1 Lead, Brown Konfiguracija Banana to Grabber, Hook
Dolžina kabla 48.0" (1219.20mm) 2. priključek Mini Hook