LQA10T200C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQA10T200C
Proizvajalec / znamka: Power Integrations
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 200V 5A TO220AB
Podatkovni listi: LQA10T200C.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQA10T200C
Številka dela LQA10T200C Proizvajalec Power Integrations
Opis DIODE ARRAY GP 200V 5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 106775 pcs Podatkovni list LQA10T200C.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Qspeed™ Povratni čas obnovitve (trr) 13.9ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 596-1454-5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 5A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 250µA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A