C52EX500
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C52EX500
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka THYRISTOR STUD 70A 500V TO-83
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C52EX500
Številka dela C52EX500 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis THYRISTOR STUD 70A 500V TO-83 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1442 pcs Podatkovni list
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip SCR Standard Recovery Pakiranje -
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR Standard Recovery Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C52M
C52M
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: THYRISTOR STUD 70A 600V TO-83
Na zalogi: 1217 pcs
Prenesi:
RFQ
C52BX500
C52BX500
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: THYRISTOR STUD 70A 200V TO-83
Na zalogi: 1471 pcs
Prenesi:
RFQ
C52MX500
C52MX500
C52PB
C52PB
Opis: THYRISTOR STUD 70A 1200V TO-83
C52E
C52E
Opis: THYRISTOR STUD 70A 500V TO-83
C52N
C52N
Opis: THYRISTOR STUD 70A 800V TO-83
C52CX500
C52CX500
Opis: THYRISTOR STUD 70A 300V TO-83
C5268-5
C5268-5
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BLK BLT DWN 100A CHASS MNT
Prenesi: C5268-5.pdf
C52DX500
C52DX500
Opis: THYRISTOR STUD 70A 400V TO-83
C52AX500
C52AX500
Opis: THYRISTOR STUD 70A 100V TO-83
C52PA
C52PA
Opis: THYRISTOR STUD 70A 1100V TO-83
C52P
C52P
Opis: THYRISTOR STUD 70A 1000V TO-83
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika