CD511225
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD511225
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka DIODE MODULE 1.2KV 250A POWRBLOK
Podatkovni listi: CD511225.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD511225
Številka dela CD511225 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis DIODE MODULE 1.2KV 250A POWRBLOK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3981 pcs Podatkovni list CD511225.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 750A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja POW-R-BLOK™ Module Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer POW-R-BLOK™ Module Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 250A Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module Trenutna - povratna puščanja @ Vr 30mA @ 1200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 250A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD510825
CD510825
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: DIODE MODULE 800V 250A POWRBLOK
Na zalogi: 5029 pcs
Prenesi: CD510825.pdf
RFQ
Proizvajalci: PULS
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 120W