CM150TL-24NF
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM150TL-24NF
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka IGBT MOD 6PAC 1200V 150A NF SER
Podatkovni listi: CM150TL-24NF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 301 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM150TL-24NF
Številka dela CM150TL-24NF Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis IGBT MOD 6PAC 1200V 150A NF SER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301 pcs Podatkovni list CM150TL-24NF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 150A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija IGBTMOD™
Moč - maks 890W Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 23nF @ 10V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 150A 890W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 150A
Konfiguracija Three Phase Inverter
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM150TL-12NF
CM150TL-12NF
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: IGBT MOD 6PAC 600V 150A NF SER
Na zalogi: 5366 pcs
Prenesi: CM150TL-12NF.pdf
RFQ
CM1524
CM1524
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP INCAND 1.34MM BAYONET 28V