CM75RL-12NF
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM75RL-12NF
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka IGBT MOD 7PAC 600V 75A NF SER
Podatkovni listi: CM75RL-12NF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM75RL-12NF
Številka dela CM75RL-12NF Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis IGBT MOD 7PAC 600V 75A NF SER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5469 pcs Podatkovni list CM75RL-12NF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 75A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija IGBTMOD™
Moč - maks 430W Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 11.3nF @ 10V
Vnos Standard Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 75A 430W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A Konfiguracija Three Phase Inverter with Brake