PM75CLB060
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM75CLB060
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka MOD IPM L-SERIES 600V 75A
Podatkovni listi: PM75CLB060.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PM75CLB060
Številka dela PM75CLB060 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis MOD IPM L-SERIES 600V 75A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5739 pcs Podatkovni list PM75CLB060.pdf
Napetost - izolacija 2500VDC Napetost 600V
Tip IGBT Serija Intellimod™
Paket / primer Power Module Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 75A Power Module
Tok 75A Konfiguracija 3 Phase