PS411425
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS411425
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka DIODE GP 1.4KV 2500A POWRBLOK
Podatkovni listi: PS411425.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 192 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 192 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS411425
Številka dela PS411425 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis DIODE GP 1.4KV 2500A POWRBLOK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192 pcs Podatkovni list PS411425.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 3000A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1400V
Paket naprave za dobavitelja POW-R-BLOK™ Module Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 22µs
Pakiranje Bulk Paket / primer POW-R-BLOK™ Module
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1400V 2500A Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200mA @ 1400V Tok - Povprečni popravek (Io) 2500A