PSS50SA2FT
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSS50SA2FT
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka MOD IPM 6-PAC 50A 1200V DIP
Podatkovni listi: PSS50SA2FT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSS50SA2FT
Številka dela PSS50SA2FT Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis MOD IPM 6-PAC 50A 1200V DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5418 pcs Podatkovni list PSS50SA2FT.pdf
Napetost - izolacija 2500Vrms Napetost 1.2kV
Tip IGBT Serija -
Paket / primer 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2kV 50A 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm)
Tok 50A Konfiguracija 3 Phase