R6031425HSYA
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R6031425HSYA
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1.4KV 250A DO205
Podatkovni listi: R6031425HSYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R6031425HSYA
Številka dela R6031425HSYA Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 1.4KV 250A DO205 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1078 pcs Podatkovni list R6031425HSYA.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2V @ 800A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1400V
Paket naprave za dobavitelja DO-205AB, DO-9 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 1µs
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-205AB, DO-9, Stud
Delovna temperatura - spoj -45°C ~ 150°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1400V 250A Chassis, Stud Mount DO-205AB, DO-9 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50mA @ 1400V
Tok - Povprečni popravek (Io) 250A Capacitance @ Vr, F -