813-SS-014-30-005191
Preci-DipPreci-Dip
813-SS-014-30-005191 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 813-SS-014-30-005191
Proizvajalec / znamka: Preci-Dip
Opis izdelka CONN SPRING LOAD 14POS DUAL SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 813-SS-014-30-005191
Številka dela 813-SS-014-30-005191 Proizvajalec Preci-Dip
Opis CONN SPRING LOAD 14POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21757 pcs Podatkovni list
Serija 813 Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Število vrstic 2 Število stikov 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount