KA2541S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KA2541S28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KA2541S28
Proizvajalec / znamka: Precision Electronic Components Ltd.
Opis izdelka POT 250K OHM 2W CARBON LOG
Podatkovni listi: KA2541S28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KA2541S28
Številka dela KA2541S28 Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 250K OHM 2W CARBON LOG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13903 pcs Podatkovni list KA2541S28.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Logarithmic
Velikost - telo Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija K
Rotacija 314° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 250k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 250k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm)
Premer aktuatorja 0.249" (6.32mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KA22-350
KA22-350
Proizvajalci: Panduit
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, 350 KCM
Na zalogi: 599 pcs
Prenesi: KA22-350.pdf
RFQ
KA2531S28
KA2531S28
Proizvajalci: Precision Electronic Components Ltd.
Opis: POT 25K OHM 2W CARBON LOG
Na zalogi: 12363 pcs
Prenesi: KA2531S28.pdf
RFQ
Proizvajalci: Panduit
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, 4/0 AWG
Na zalogi: 609 pcs
Prenesi: KA22-4/0.pdf
KA22-6
KA22-6
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, #6 AWG.