KB5021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KB5021S28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KB5021S28
Proizvajalec / znamka: Precision Electronic Components Ltd.
Opis izdelka POT 5K OHM 2W CARBON R-LOG
Podatkovni listi: KB5021S28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KB5021S28
Številka dela KB5021S28 Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 5K OHM 2W CARBON R-LOG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9531 pcs Podatkovni list KB5021S28.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Reverse Logarithmic
Velikost - telo Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija K
Rotacija 314° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 5k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm)
Premer aktuatorja 0.249" (6.32mm)