SPRU2541S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
SPRU2541S28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPRU2541S28
Proizvajalec / znamka: Precision Electronic Components Ltd.
Opis izdelka POT 250K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: SPRU2541S28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPRU2541S28
Številka dela SPRU2541S28 Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 250K OHM 1/2W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13684 pcs Podatkovni list SPRU2541S28.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.510" Dia x 0.500" H (12.95mm x 12.70mm) Serija SPR
Rotacija 295° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 250k Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena SPRU254C
SPRU254S28
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 250k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W PC Pins
Bushing Thread 1/4-32 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Top Adjustment Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm) Premer aktuatorja 0.125" (3.18mm)