BV054-5360.0
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BV054-5360.0
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 16VA THRU HOLE
Podatkovni listi: BV054-5360.0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BV054-5360.0
Številka dela BV054-5360.0 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 16VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4197 pcs Podatkovni list BV054-5360.0.pdf
Utež 0.133 lb (60.33g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 115V Napetost - izolacija -
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 57.00mm L x 48.00mm W Serija -
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 16 VA Druga imena 054-5360-0
BV 054-5360.0
BV0545360.0
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 39.00mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 888mA, Series 444mA Center Tapnite No