DPC-34-125B22
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC-34-125B22
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Podatkovni listi: DPC-34-125B22.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPC-34-125B22
Številka dela DPC-34-125B22 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5982 pcs Podatkovni list DPC-34-125B22.pdf
Utež 0.313 lb (141.97g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 17V, Series 34V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 31.75mm W Serija PC Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 4.4 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 34.93mm Tok - izhod (maks.) Parallel 250mA, Series 125mA