LPT698/2700DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPT698/2700DMN
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka RF ANT 829MHZ/1.94GHZ DOME N
Podatkovni listi: LPT698/2700DMN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
31 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPT698/2700DMN
Številka dela LPT698/2700DMN Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis RF ANT 829MHZ/1.94GHZ DOME N Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4036 pcs Podatkovni list LPT698/2700DMN.pdf
VSWR 2.5, 2 Prekinitev Connector, N
Serija - Povratna izguba -
Moč - maks 10W Število pasov 3
Tip montaže Connector Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Ingress Protection IP67 Višina (maks.) -
Gain 3.1dBi, 4.4dBi, 5dBi Frekvenčni razpon 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Skupina frekvenc Wide Band Frekvenca (sredina / pas) 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz
Lastnosti - natančen opis 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz General Purpose Dome RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz 3.1dBi, 4.4dBi, 5dBi Connector, N Connector Mount