P0250.103NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0250.103NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0250.103NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Podatkovni listi: P0250.103NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P0250.103NLT
Številka dela P0250.103NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103044 pcs Podatkovni list P0250.103NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija P0250NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1508-2
P0250.103NLT-ND
P0250103NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 31 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 31 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost 10A