P0250.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0250.223NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0250.223NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: P0250.223NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P0250.223NLT
Številka dela P0250.223NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97443 pcs Podatkovni list P0250.223NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija P0250NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1512-2
P0250.223NLT-ND
P0250223NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 47 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost 7A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P0250.223NL
P0250.223NL
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD