P0751.332NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.332NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0751.332NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD
Podatkovni listi: P0751.332NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P0751.332NLT
Številka dela P0751.332NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129624 pcs Podatkovni list P0751.332NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija P0751NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1058-2
P0751.332TNL
P0751332NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.215" (5.46mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 18 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Trenutna ocena 5.4A Tok - nasičenost 6.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P0751.332NL
P0751.332NL
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD