P1166.123NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1166.123NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1166.123NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12UH 1.5A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1166.123NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1166.123NLT
Številka dela P1166.123NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 12UH 1.5A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83609 pcs Podatkovni list P1166.123NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Ščitenje Shielded Serija P1166NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.51mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
Lastnosti - natančen opis 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 78 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max Trenutna ocena 1.5A
Tok - nasičenost 1.7A