P1166.823NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1166.823NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1166.823NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 82UH 600MA 500 MOHM
Podatkovni listi: P1166.823NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P1166.823NLT
Številka dela P1166.823NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 82UH 600MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5068 pcs Podatkovni list P1166.823NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Ščitenje Shielded Serija P1166NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.51mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz Lastnosti -
natančen opis 82µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 500 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost 610mA