P1168.123NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1168.123NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1168.123NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12UH 3.5A 37 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1168.123NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1168.123NLT
Številka dela P1168.123NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 12UH 3.5A 37 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61762 pcs Podatkovni list P1168.123NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Ščitenje Shielded Serija P1168NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
Lastnosti - natančen opis 12µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 37 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 37 mOhm Max Trenutna ocena 3.5A
Tok - nasičenost 3.8A