P1169.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1169.223NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1169.223NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 2.6A 67 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1169.223NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1169.223NLT
Številka dela P1169.223NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 22UH 2.6A 67 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70919 pcs Podatkovni list P1169.223NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Ščitenje Shielded Serija P1169NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1959-2
P1169.223NLT-ND
P1169223NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 13MHz Lastnosti -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 67 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 2.7A