P1170.142NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1170.142NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1170.142NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.4UH 11A 4.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1170.142NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1170.142NLT
Številka dela P1170.142NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1.4UH 11A 4.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70336 pcs Podatkovni list P1170.142NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Ščitenje Shielded Serija P1170NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1961-2
P1170.142NL
P1170.142NLT-ND
P1170142NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.4µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz Lastnosti -
natančen opis 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 11A 4.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.2 mOhm Max
Trenutna ocena 11A Tok - nasičenost 13A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P1170.123NLT
P1170.123NLT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 12UH 4.2A 27 MOHM SMD