P1173.153NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1173.153NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1173.153NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 4.1A 35.4 MOHM
Podatkovni listi: P1173.153NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P1173.153NLT
Številka dela P1173.153NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 15UH 4.1A 35.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5949 pcs Podatkovni list P1173.153NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Ščitenje Shielded Serija P1173NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 15MHz Lastnosti -
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 35.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35.4 mOhm Max
Trenutna ocena 4.1A Tok - nasičenost 4.4A