PA0513.211NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA0513.211NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA0513.211NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 210NH 45A 0.32 MOHM
Podatkovni listi: PA0513.211NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
65 pcs
130 pcs
520 pcs
1040 pcs
2535 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA0513.211NL
Številka dela PA0513.211NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 210NH 45A 0.32 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75086 pcs Podatkovni list PA0513.211NL.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PA0513NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2900 delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 210nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 210nH Shielded Inductor 45A 0.32 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.32 mOhm Trenutna ocena 45A
Tok - nasičenost 71A