PA1294.910NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA1294.910NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA1294.910NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 910NH 39A 0.48 MOHM
Podatkovni listi: PA1294.910NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PA1294.910NLT
Številka dela PA1294.910NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 910NH 39A 0.48 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5598 pcs Podatkovni list PA1294.910NLT.pdf
Tip Planar Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm)
Ščitenje Shielded Serija PA1294NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena Q11238293A delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 910nH Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 910nH Shielded Planar Inductor 39A 0.48 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.48 mOhm Max
Trenutna ocena 39A Tok - nasičenost 46A