PA1393.252NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA1393.252NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA1393.252NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 20A 1.43 MOHM
Podatkovni listi: PA1393.252NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PA1393.252NLT
Številka dela PA1393.252NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 2.5UH 20A 1.43 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5565 pcs Podatkovni list PA1393.252NLT.pdf
Tip Planar Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm)
Ščitenje Shielded Serija PA1393NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 2.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 2.5µH Shielded Planar Inductor 20A 1.43 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.43 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 23A