PA2891.441HLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA2891.441HLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 440NH 72A 0.22 MOHM
Podatkovni listi: PA2891.441HLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA2891.441HLT
Številka dela PA2891.441HLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 440NH 72A 0.22 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157752 pcs Podatkovni list PA2891.441HLT.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.539" L x 0.510" W (13.70mm x 12.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PA2981.XXXHL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 440nH
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 440nH Shielded Inductor 72A 0.22 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.22 mOhm
Trenutna ocena 72A Tok - nasičenost 38A