PA2982.151HL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA2982.151HL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA2982.151HL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150NH 62A SMD
Podatkovni listi: PA2982.151HL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
170 pcs
510 pcs
1020 pcs
2550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA2982.151HL
Številka dela PA2982.151HL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 150NH 62A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170598 pcs Podatkovni list PA2982.151HL.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.315" W (11.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PA2982.XXXHL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2952 delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 150nH Shielded Inductor 62A 0.35 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.35 mOhm
Trenutna ocena 62A Tok - nasičenost 64A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PA2982.101HL
PA2982.101HL
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 100NH 62A SMD
Na zalogi: 169726 pcs
Prenesi: PA2982.101HL.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 120NH 62A SMD