PA3790.151HLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA3790.151HLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150NH 57A 0.29 MOHM
Podatkovni listi: PA3790.151HLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA3790.151HLT
Številka dela PA3790.151HLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 150NH 57A 0.29 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98998 pcs Podatkovni list PA3790.151HLT.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.315" W (12.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PA3790.XXXHL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 150nH Shielded Inductor 57A 0.29 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm Trenutna ocena 57A
Tok - nasičenost 98A