PA4300.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4300.682NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4300.682NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.63A 52 MOHM
Podatkovni listi: PA4300.682NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4300.682NLT
Številka dela PA4300.682NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 1.63A 52 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153144 pcs Podatkovni list PA4300.682NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4300.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2436-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.63A 52 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max
Trenutna ocena 1.63A Tok - nasičenost -