PA4301.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4301.223NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4301.223NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1.1A 122.2 MOHM
Podatkovni listi: PA4301.223NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4301.223NLT
Številka dela PA4301.223NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 22UH 1.1A 122.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149646 pcs Podatkovni list PA4301.223NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4301.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2453-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 122.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 122.2 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost -