PA4301.562NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4301.562NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4301.562NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 2.13A 45.5 MOHM
Podatkovni listi: PA4301.562NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PA4301.562NLT
Številka dela PA4301.562NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 2.13A 45.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130152 pcs Podatkovni list PA4301.562NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 553-2467-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 2.13A 45.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 45.5 mOhm Max
Trenutna ocena 2.13A Tok - nasičenost -