PA4305.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4305.152NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4305.152NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 5.5A 45 MOHM SMD
Podatkovni listi: PA4305.152NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4305.152NLT
Številka dela PA4305.152NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1.5UH 5.5A 45 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155237 pcs Podatkovni list PA4305.152NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4305.XXXNL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 45 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A